• SĀKUMS
  • LĪGA
  • KALENDĀRS
  • STATISTIKA
  • REZULTĀTI
  • KOMANDU MEKLĒTĀJS
KLEVERR
kleverr
MEKLĒ SPĒLĒTĀJUESPORTA STATISTIKALĪGAS KALENDĀRSLĪGAS REZULTĀTI
TiktokInstagramX

Autortiesības © 2026 Kleverr. Visas tiesības aizsargātas

Par mumsSazinātiesPrivātuma politikaSīkdatņu politikaPakalpojumu lietošana
Kleverr
…
  • SĀKUMS
  • LĪGA
  • KALENDĀRS
  • STATISTIKA
  • REZULTĀTI
  • KOMANDU MEKLĒTĀJS
KLEVERR

Copyright © 2026 Kleverr. All rights reserved

E-sporta līgas SEPTĪTĀ SEZONA (LV, S7)

MotionMOTIONMotion
-
LUSHILusHi
-
18:5518 October

E-sporta līgas SEPTĪTĀ SEZONA (LV, S7)

LettikLETTIKLettik
-
PAGRABSPagrabs
-
18:5518 October

E-sporta līgas SEPTĪTĀ SEZONA (LV, S7)

VOIDWVoidWalkers
-
BUCEPHALBucephalus
-
18:5518 October
Skatīt kalendāruVisi rezultāti

STATISTIKA

PārskatsSpēlētājiKomandasIeroču izskati
Periods
Divīzija
Turnīrs
#KomandaTautībaPunktiUzvarēto raundu %KartesKPR
1OlyBetLatvijas valsts karogsLatvia100059%540.71
2HAVENsLatvijas valsts karogsLatvia92851%700.71
3EC BANGALatvijas valsts karogsLatvia91853%820.70
4FraternityLatvijas valsts karogsLatvia90854%690.70
5atputiesLatvijas valsts karogsLatvia85860%410.73
6BucephalusLatvijas valsts karogsLatvia76452%820.74
10sunshineLatvijas valsts karogsLatvia63550%890.68
13LusHi AcademyLatvijas valsts karogsLatvia49053%690.70
14PERKONSLatvijas valsts karogsLatvia47055%840.70
16VoidWalkersLatvijas valsts karogsLatvia42655%720.72
17INWESKO ESPORTSLatvijas valsts karogsLatvia42545%530.71
18PagrabsLatvijas valsts karogsLatvia42344%560.69
19MightyWolvesLatvijas valsts karogsLatvia42049%320.66
21PensionaariLatvijas valsts karogsLatvia39948%840.71
22EkoKobrasLatvijas valsts karogsLatvia39350%810.70
…